Επαγγελματική Πείρα

2000 - σήμερα Εν ενεργεία Στρατιωτικός Ιατρός
23/12/2009 - σήμερα Ιδιωτικό Παθολογικό - Διαβητολογικό Ιατρείο
25/06/2012 -24/06/2014 Εξωτερικό Ιατρείο Σακχαρώδους Διαβήτη, Διαβητικού Ποδιού και Παχυσαρκίας, Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών “Λαϊκό”
01/09/2010 – 30/06/2012 Διευθυντής Ιατρείου Υπουργείου Εθνικής Άμυνας (ΥΕΘΑ), Γενικού Επιτελείου Εθνικής Άμυνας (ΓΕΕΘΑ), Γενικού Επιτελείου Στρατού (ΓΕΣ)
Επιμελητής Παθολογικού Εξωτερικού Ιατρείου Β΄ Παθολογικής Κλινικής, Νοσοκομείο Ν.Ι.Μ.Τ.Σ.
25/08/2009 - 31/08/2010 Διευθυντής Ιατρείου Σχολής Διαβιβάσεων (υγειονομική κάλυψη Στρατιωτικού Προσωπικού Δυτικής Αττικής)
19/06/2009 – 24/08/2009 Επιμελητής Κλινικής στην Β΄ Παθολογική Κλινική του 401 ΓΣΝΑ (Διευθυντής : ο Αρχίατρος κ. Λ. Καρνέσης)
15/01/2005 - 18/06/2009 Ειδικευόμενος Παθολόγος στην Α΄ Προπαιδευτική Παθολογική Κλινική του Γ.Ν.Α. “Λαϊκό” (Διευθυντές : οι Καθηγητές κ.κ. Κατσιλάμπρος Νικόλαος και Λαδάς Σπυρίδων)
13/12/2003 - 14/01/2005 Ειδικευόμενος Παθολογος στην Β΄ Παθολογική Κλινική του 401 ΓΣΝΑ (Διευθυντής : ο Αρχίατρος κ. Καρνέσης Λάζαρος)
05/11/2001 - 12/12/2003 Διευθυντής του Σταθμού Επανακτησίμων (ΣΤ.ΕΠ.) Φρουράς Κομοτηνής (αντίστοιχο Κέντρου Υγείας του Στρατού Ξηράς)
04/11/2000 - 04/11/2001 Εφημερεύων Ιατρός Υποδοχής και Διαλογής ασθενών στο Τ.Ε.Π του 401 ΓΣΝΑ